Meandr parquet

Čím Vás tento druh podlahy zaujme? Svým unikátním a elegantním vzhledem, který je ideální volbou pro rodiny, které preferují módní a originální bytový design.

Pro tento svůj vzhled je také vhodný pro hotely, luxusní obchody, významné prostory, stadiony či divadla. Pohled na tuto podlahu vyvolává pocit, že se díváte na vodní hladinu.

Je to ideální volba pro montáž do míst s podlahovým topením.

Parketa je tvořena ze 3 vrstev. Vrchní vrstva je z tvrdého dřeva, spodní vrstvy jsou z měkkých dřevěných materiálů. Spojením dvou a více vrstev se zamezuje pnutí, kroucení, sesychání dřeva a vytváření spár v něm, čímž vzniká stabilnější parketa.

Parkety využívají technologii MEANDR, díky které se, na rozdíl od přímých parket, podstatně méně často deformují. Toto je způsobeno kombinací dvou os, které se navzájem zajišťují a udržují tak požadovaný tvar parkety. To působí přímo proti případnému přirozenému deformačnímu napětí dřevěných vláken. Z liniového spoje u rovných parket jsme u tohoto typu podlahy přešli na plošný spoj. Spojením dvou vrcholků a jedné prohlubně, případně jednoho vrcholku a dvou prohlubní, jsme na povrchu parkety vytvořili tři body, které zajišťují lepší kvalitu spoje.

DIY instalace – jedinečný systém montáže bez použití klínů, lepidel a hřebíků.

Vyrobeno firmou T-WOOD s.r.o. v České republice.

Kvalita :

  • A/B – černá očka do 5 mm, zdravé suky do 12 mm povoleny, sporadicky malé záběhy běle tolerovány, středy se pak v této kvalitě neobjevují vůbec.
  • C/D – nezdravé suky do 10 mm, zdravé suky do 30 mm povoleny, záběhy běle a středy tolerovány.

 

Tento produkt byl prezentován na veletrhu stavitelství ve Frýdku-Místku a v Opavě.

Pro bližší informace nám prosím napište na t-wood@t-wood.cz nebo volejte na 724 146 553.

 

No entries found...