novinkanáš tip

Pískoviště čtyřhranné s dřevěným krytem


Dřevěné pískoviště čtyřhranné se čtyřmi sedáky doplněné o dřevěný kryt.


Kód produktu:
0007-1
EAN:
8595619702053
Dostupnost:
Do 10 pracovních dní

Cena (bez DPH)
1 314 Kč
Cena (s DPH)
1 590 Kč
- +

Pískoviště vyrábíme z pečlivě vybraného borovicového dřeva. Je doplněno o dřevěný kryt, který v době, kdy není pískoviště používáno, zabraňuje vniknutí nečistot do něj (listí, větvičky, větrem unášené předměty apod.). Pokud bude pískoviště používáno v místě, kde se dá očekávat vyšší výskyt zvěře (veverky, psi, ptáci apod., u lesa, louky, řeky, vodní plochy apod.), je tato varianta s dřevěným krytem vhodnější, protože na rozdíl od zakrývací sítě u ní nehrozí, že se přes kryt tato zvířata dostanou k písku. O samotnou síť však nepřijdete, zůstává součástí pískoviště jako pozornost od nás.

Díky tomu, že povrch dřeva není ošetřen žádným nátěrem (barva ani lak), lze ho dodatečně po složení namalovat podle přání Vašeho dítěte nebo nalakovat.

Pískoviště je dodáváno v rozloženém stavu v krabici. Nutno smontovat. Potřebný materiál, spolu s montážním návodem, je součástí balení. Samotný kryt pak tvoří 3 díly smontované z borovicových desek, které se na pískoviště postupně pokládají vedle sebe.

Upozornění: Při jakékoliv manipulaci s krytem může dojít k úrazu. Proto ji svěřte pouze dospělé osobě!

Upozornění: Pískoviště nemá dno. Na místě se smontuje, pak se naplní pískem nebo se položí na místo s pískem. Pokud chcete zabránit prorůstání trávy do písku, umístěte před naplněním pískem na zem prodyšnou tkaninu. Po sezóně nebo při výměně písku pak stačí pískoviště pouze zvednout a přenést.

Vyrobeno lidmi v chráněné dílně T-WOOD s.r.o. v České republice.

Rozměry:

  • pískoviště – 120×120×26 cm
  • dřevěný kryt – 36×108 cm – 3 kusy.

Povrchová úprava:

  • provedení „Nature“ – přírodní, bez úpravy.

Věk:

  • pískoviště je určeno pro děti ve věku 3+.

Pro případný ochranný nebo dekorativní nátěr doporučujeme lazury s atestem na dětské hračky, například tuto barvu na dřevo.

Související produkty