Meandr parquet


Tvarově unikátní parkety s DIY instalací.


Kód produktu:
-
Dostupnost:
Na dotaz

Čím Vás tento druh podlahy zaujme? Jeho unikátní a elegantní vzhled je ideální volbou pro rodiny, které preferují módní a originální bytový design. Taktéž je vhodný pro hotely, luxusní obchody, významné prostory, stadiony, či divadla. Samotný vzhled může vyvolávat dojem vodní hladiny. Navíc je ideální volbou pro montáž do míst s podlahovým topením.

Parketa je tvořena ze 3 vrstev. Vrchní vrstva je z tvrdého dřeva, spodní vrstvy jsou z měkkých dřevěných materiálů. Spojením dvou a více vrstev se zamezuje pnutí, kroucení, sesychání dřeva a vytváření spár v něm, čímž vzniká stabilnější parketa.

Parkety využívají technologii MEANDR, díky které se, na rozdíl od přímých parket, podstatně méně často deformují, což je způsobeno kombinací dvou os, které se navzájem zajišťují a udržují tak požadovaný tvar parkety. To působí přímo proti přirozenému deformačnímu napětí dřevěných vláken. Z liniového spoje u rovných parket jsme u tohoto typu podlahy přešli na plošný spoj. Spojením dvou vrcholků a jedné prohlubně, anebo jednoho vrcholku a dvou prohlubní, jsme na povrchu parkety vytvořili tři body, které zajišťují lepší kvalitu spoje. DIY instalace – tajemství spočívá v jedinečném systému montáže bez použití klínů, lepidel a hřebíků.

Vyrobeno firmou T-WOOD s.r.o. v České republice.

Kvalita :

  • A/B – černá očka do 5 mm, zdravé suky do 12 mm povoleny, sporadicky malé záběhy běle tolerovány, středy se pak v této kvalitě neobjevují vůbec.
  • C/D – nezdravé suky do 10 mm, zdravé suky do 30 mm povoleny, záběhy běle a středy tolerovány.

Tento produkt byl prezentován na veletrhu stavitelství ve Frýdku-Místku a v Opavě.

Pro bližší informace nám prosím napište na t-wood@t-wood.cz nebo volejte na 724 146 553.